youtube postavicka

Fórum

Přidat příspěvek

Jméno:
Email (nezobrazí se):
Nadpis:
Text:
Opište: Kontrolní kód

Vaše příspěvky

Historie souboru
(Apolena Váchová, 28.10.2015)

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na stručnou historii Vašeho souboru - odehrané inscenace, lidé, kteří s Vaším souborem spolupracovali, případně fotografie z představení. Plánujete nějakou podobnou rubriku? Sháním podklady pro svoji ročníkovou práci, děkuji.


Čerwuiš
(Romana Benáková, 24.04.2014)

Musím dovysvětlit-po dlouhé době díky tomu, že jsem Divadlo Facka viděla poprvé!!


Čerwuiš
(Romana Benáková, 24.04.2014)

Díky za krásné představení Čerwuiš,po dlouhé době opravdový zážitek...


Ať se jim daří celý rok
(Dana Zap., 8.08.2013)

Jak píše Divadlo Facka, jejich sezona na vodě skončila. Pro diváky nastává dlouhé čekání. Protože ne každý má možnost cestovat. Nebo necestuje rád. Ale to nevadí, letošní sezona byla úspěšná. Dvakrát jsme se královsky pobavili - jak při Ruské ruletě, tak při dětském představení Tůdle a Nůdle. Kdo ještě tyto hrdiny dnešní doby nezná - radím najděte si cestu, jsou fajn a zaslouží si podporu. Tak přeji moc a moc úspěchů a diváků samozřejmě...Ať se Vám daří :-)


Včerejší vystoupení v rámci Chotěbořského divadlení
(Václava, 13.09.2012)

Z vašeho včerejšího představení jsem si odnesla velmi silný zážitek... Bylo to skvělé, jedinečné, chvílemi hravé, veselé, někdy zas smutné, poetické... Děkuji za nevšední zážitek. Škoda jen, že jsme kvůli počasí nemohli představení Oni aneb touha překročit zažít v plenéru. Snad jindy... Ať se vám daří!


Strana: [1] 2